Beatshare Idea

Myšlienkou Beatshare projektu je spojiť DJov a producentov zo strednej a východnej Európy na jednej platforme poskytujúcej zdieľanie toho, čím žijeme - hudby. V prvej fáze je Beatshare projektom pre pokrok elektronickej muziky, ktorá v regióne V4 blúdi medzi 90-ymi rokmi a komerciou. Ďalšou fázou vývoja bude prostredie, kde si užívatelia nazdieľajú nielen tracky a sety, ale aj rozpracované producentské projekty. Slobodná burza umožní zdieľať projekty a pomáhať si s ich dokončením, remixami, či masteringom. Pridajte sa k nám! 

-

Myšlenkou Beatshare projektu je spojit DJe a producenty ze střední a východní Evropy na jedné platformě poskytující sdílení toho, čím žijeme - hudby. V první fázi je Beatshare projektem pro pokrok elektronické muziky, která v regionu V4 bloudí mezi 90-ými lety a komercí. Další fází vývoje bude prostředí, kde si uživatelé sdílejí nejen tracky a sety, ale i rozpracované producentské projekty. Svobodná burza umožní sdílet projekty a pomáhat si s jejich dokončením, remixy, či masteringem. Přidejte se k nám!

Tomas TMX

Tomas TMX is Prague based dj and producer with progressive and deeptechhouse backround. He played in many events since 2003, most often in Czech and Slovak republic. 

In the beggining of his career he produced tens of events in eastern Slovakia, where he organized f.e. Coldharbour nights, well-known branded parties focused on progressive trance.

Since he moved to Prague, he has played in dozens events in well-known clubs, lounge bars and open airs. 

He´s also producer and released his cooperation track with Matthew Peterson called Quant on Darkpload Deep label.

https://www.mixcloud.com/tmx/ 

https://soundcloud.com/dj-tmx-1

Contact and Booking:

contact@beatshare.cz

Matthew Peterson 

Rodák ze Slovenska začal hrát na klavír v raném dětství. To byl výchozí bod pro jeho hudební nadšení a kreativitu. Po studiu hudební teorie začal vytvářet vlastní melodie. Později objevil svou vášeň pro elektronickou taneční hudbu. Jeho první setkání s EDM pochází z roku 1998, kdy se rozhodl věnovat se hudbě.

Inspiroval se jmény jako Paul van Dyk, Tiesto, Armin van Buuren a Markus Schulz, jejichž progresivní zvuk byl pro Matthewa jako z ráje. Soustředil se na jediný cíl: mít svou vlastní skladbu v Global DJ Broadcastu Markusa Schulze.

Později začal vyrábět své první mash-upy z jeho oblíbených písní. Následoval jeho první dotek s vlastní produkcí.

Jeho sen se uskutečnil v roce 2011: Markus Schulz hrál skladbu Sunjaya a navíc dal skladbu na kompilaci Global Dj Broadcast top 2011, kterou vydala Armada. Od tohoto bodu jsou jeho skladby podporovány jmény jako Leon Bolier, Arnej, Andy Moor, Estiva, Blizzard, Pedro del Mar a mnoho dalších.

Matthew se pak dostal i k djingu, hrál zejména na Slovensku a v Česku. Obvykle kombinuje temnou atmosféru s melodickým progresivním trancem, který vás určitě přiměje k pohybu.

Jeho produkce pokračovala trackem nazvaným Squareface. Získal podporu od Markuse Schulze a hrál se v největších klubech na Ibize. Markus Schulz dokonce použil tuto píseň v jednom ze svých mash-upů.

Matthew nahrál také skladbu Stingray a Quant, kterým pomohl ke kooperačnímu debutu Tomasovi TMX,.

 

Electronic music community

Beatshare utilities

Beatshare přináší žhavé informace ze světa kvalitní elektronické muziky. Uživatelům dává možnost zapojit se, sdílet svou muziku, budovat kontakty, promo a spolupracovat po producentské, či dj-ingové stránce. 

-

Beatshare prináša horúce informácie zo sveta kvalitnej elektronickej muziky. Užívateľom dáva možnosť zapojiť sa, zdieľať svoju muziku, budovať kontakty, promo a spolupracovať po producentskej, či dj-ingovej stránke.


 

  • Vstup na vybrané eventy zdarma
  • Možnosť publikovať vlastné PR/Možnost publikovat vlastní PR
  • Zdieľanie producentských projektov/Sdílení producentských projektů
  • Zdieľanie setov/Sdílení setů
  • Komunitní akce
  • Poradenství