Beatshare Gap Year Party: volby a dobrý house

25.02.2020

Jenom jednou za čtyři roky. Přijďte v centru Prahy na oslavu přestupného roku a oslavu, nebo "zapíjačku" slovenských voleb. Zahrají Johnny Fitz, Marcel MCX a Tomas TMX.

Irský host Johnny Fitz zahraje v headline v čase mix luxusních kousků na vinylu. Sbírku DJe a producenta z města Dingle tvoří pestrá směs melodické house a techhouse music.

Rozehřání akce si vezme na starost Marcel MCX. Od počátku se věnoval zejména progressive soundu, u kterého se postupně propracoval k ambientnějšímu a deep zvuku. Dnes lze jeho žánr nazvat pouze electronica. Míchá v něm totiž prvky deep housu, melodic techna, progressive, či ambientu.

Večer dopluje do cíle s Tomasem TMX. DJ a producent s progresivním zázemím dnes hraje zejména deep tech a minimal techno.

Závěr února je klíčovým dnem pro Slováky, kteří si volí nové zastoupení v parlamentu. Podle mnohých historické volby můžete v klubu u tance sledovat také s borovičkou, slivovicí, či hruškou v ruce. Na oslavu, anebo na žal nabídne Music Club Jílská akcie na slovenské destiláty.


Beatshare Gap Year Party 29.2. 2020
Johnny Fitz

Marcel MCX

Tomas TMX

start: 21:00, free entry till 23:00
100 CZK after 23:00 

Music Club Jílská - Jílská 22, 11001 Praha

www.beatshare.cz

https://www.facebook.com/events/511577826384085/