Beatshare Selection 153 napěchované techovou dynamikou

09.10.2021
Beatshare Selection 153
Beatshare Selection 153

Poslední díl relace Beatshare Selection v podání Tomase TMX přináší mix řezkého minimal techna, tech house a deep house.

Tomas TMX směs namíchal z tracků producentů jako Joeski, Nina Kravitz, Claude VonStroke, Miss Kittin, Claptone a dalších.


Mixcloud.com: This show was 18th in the global minimal techno chart and 36th in the global deep tech house chart. 

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.

Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Snow Crystal, Snow Entropy, Curb, Swingle, Snow Crystal a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.

https://tomastmx.bandcamp.com/

www.residentadvisor.net/dj/toastmx

www.instagram.com/djtomastmx/

www.facebook.com/tmxfanpage/