Beatshare Selection 181 s melodickým technem

03.07.2022
Beatshare Selection 181
Beatshare Selection 181

Poslední epizoda Beatshare Selection přinesla několik tradičních i netradičních techno producentů. Spojila je melodie a hutná výstavba tracků.


Tomas TMX v Beatshare Selection 181 namíchal tech house a techno tracky producentů balancujících na hraně melodiky a hutné dynamiky.

Zazněly proto tracky producentů jako Sven Vath, Juan Deminicis, Joris Voorn, Monarke, či Captain Mustache.

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018. Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co žije v Praze, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Snow Crystal, Snow Entropy, Curb, Swingle a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.

https://tomastmx.bandcamp.com

www.residentadvisor.net/dj/tomastmx

www.instagram.com/djtomastmx/

www.facebook.com/tmxfanpage/