Doors Open a RA zahajují projekt bojující proti nerovnostem na scéně

07.11.2022
Resident Advisor
Resident Advisor

Doors Open a RA zahajují projekt na řešení nerovností v hudebním průmyslu.

Nový projekt rozvoje hudby a kariéry od Doors Open a Resident Advisor si klade za cíl demokratizovat znalosti a řešit nedostatek zastoupení v hudebním průmyslu.

Access All Areas, která se bude konat v londýnské kanceláři RA v sobotu 10. prosince, se bude skládat z relací, panelů a mistrovských workshop event zaměřených na pochopení průmyslového ekosystému, identifikaci možných kariérních cest, vytváření sítí a návody jak se ucházet o jednotlivé role na scéně

Setkání bude moderovat široká škála osobností z oboru, včetně Hannah Shogbola, hudební agentky United Talent a zakladatele kreativního poradenství Daju; Aneesh Patel, hudebního právníka; Vanessy Marie - DJky, hlasatelky a kreativní producentky; či Simona Denbyho, ředitele společnosti Waterworks.

Přístup do všech událostí je otevřen pro každého, kdo má zájem o práci v hudebním průmyslu, bez předchozí zkušenosti. Iniciativa byla zahájena v důsledku nedostatku rozmanitosti v hudebním průmyslu. Nedávná studie z Creative Industries Policy & Evidence Center zjistila, že pouze 16 procent lidí v kreativních zaměstnáních pochází z běžného prostředí.