Felix Dickinson a Tony Lee oživili po 24 letech label Ugly Music

14.02.2021
Felix Dickinson, Tony Lee
Felix Dickinson, Tony Lee

Felix Dickinson a Tony Lee oživili legendární značku Ugly Music. Chystají nové release.

Ugly Music, značka, kterou provozují Felix Dickinson a Tony Lee, se po 24 roční pauze znovu vrací do obchodů.

12. února došlo k 25. výročí legendárního releasu čtyř průkopnických houseových skladeb labelu, včetně "Female" od D-Ren 1. Ugly Music to oslavila re-releasem a na březen chystá nové kousky.

Druhý širší release, vycházející 19. března na vinylu, obsahuje dva tracky Underground Evolution: "Walk On Water" a nový remix Joe Claussell z roku 1994 "Soul Searcher". Třetí, Echoes Of Time, je debutové EP Cave Dwellers, AKA Dana Tylera (Idjut Boys) a Marka Gilberta.

Soul Searcher EP: https://soundcloud.com/user-405369392/soul-searcher-joe-clausell-remix-1 

"Všiml jsem si stále většího zájmu o Ugly Music," říká Dickinson. "Začalo to, když Zip začal hrát" Brothers And Sisters "skupiny D-Ren 1, a od té doby se objevilo několik dalších titulů, jako EP Geeks'N'Freaks od Justina Davida. Vrátit se ke kontaktu s některými ze starých umělců asi před rokem a dát jim vědět, že jim dlužím nějaké peníze ze záznamů, které jsem dokázal prodat na Discogs mi udělalo velkou radost. "

Kromě nových verzí starých tracků bude celý katalog Ugly Music digitálně zpřístupněn prostřednictvím Bandcampu. Dickinson a Lee založili značku v roce 1995.