Jubilejní Beatshare Selection s progressive creme de la creme

09.08.2020
Beatshare
Beatshare

Deephouse, Progressive, Minimal techno a DeepTech House prezentuje Tomas TMX na vlnách Beats2Dance radia každý týden po dobu dvou let. Má za sebou 100. epizodu Betashare Selection, ve které představuje legendární producenty i svou vlastní produkci.

100. vydání relace obsahuje tracky producentů jako Henry Saiz, Guy J, Peter Makto, ale vzpomíná také na legendy Chicane. Set uzavírá track Tomase TMX - Rabbit Hole. 

Beatshare Selection 100 si vyslechnete zde

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Mezzanine Hallucination, Curb a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.


https://tomastmx.bandcamp.com/
www.residentadvisor.net/dj/tomastmx
www.instagram.com/djtomastmx/
www.facebook.com/tmxfanpage/
https://soundcloud.com/dj-tmx-1