Londýnský The Drumsheds končí

25.01.2022
The Drumsheds
The Drumsheds

Londýnský klub a prosto The Drumsheds končí. Jde o další účet za koronavirovou pandemii.

Londýnský promotér The Hydra potvrdil, že event NOT TO BE bude v sobotu 29. ledna 2022 závěrečnou akci.

Večírek NOT TO BE představí rozloučku s Four Tet, Ben UFO, TSHA, Effy, Gabrielle Kwarteng a Joy Orbison. Termín byl přeložen z prosince kvůli nárůstu případů Omicron v Londýně.

"Abychom mohli show znovu vytvořit co nejblíže originálu, se stejnou sestavou headlinerů a na stejném místě, byla to opravdu naše jediná možnost. NOT TO BE bude poslední show v The Drumsheds, který se zavírá. Takže to bylo buď toto datum, nebo zrušení akce úplně. Rozhodli jsme se uzavřít toto výjimečné místo touto show."

The Drumsheds, zahrnující čtyři propojené skladové prostory s kapacitou až 10 000 lidí poprvé otevřeli na v roce 2019. Od té doby se na místě konalo jen několik večírků, včetně Circoloco, Defected a hlavních show od Pendulum a Black Coffee.

Stále není jasné, proč se The Drumsheds zavírají. Resident Advisor se obrátil na Broadwick Live, společnost provozující místo konání, aby se k tomu vyjádřil. Podle všeho však jde o rozhodnutí na základě rozsáhlých opakovaných lockdownů, které klubovou scénu silně zasáhly.