Matthew Peterson & Tomas TMX s novým EP

14.03.2024
Matthew Peterson & Tomas TMX Cerber
Matthew Peterson & Tomas TMX Cerber

Producentská dvojice Matthew Peterson & Tomas TMX přicházejí s novým EP. Cerber nabízí také kooperace s Nizozemci Sounum & Sagou a Marcel MCX.

Track s názvem Cerber navazuje na aktuální produkční spolupráci Slováků působících v Česku Matthew Peterson & Tomas TMX na hranici žánrů jako deep house, progressive house, melodic techno a organic house,

Remix zvučné nizozemské dvojice Sounum & Sagou přináší více melodickou a progressive verzi Cerberu. EP je doplněno o deep a organic remix tracku Matthew Petersona a Tomase TMX Cortex v podání Marcela MCX.

Release vychází na Seta labelu, přičemž jde o druhou produkční spolupráci Matthew Peterson & Tomas TMX s touto značkou, po předešlém vydání tracku Cortex.

Matthew Peterson je slovenský DJ a producent žijící v Praze. Jeho producentské sny se mu splnili po roce 2011, od kdy jeho tracky hráli esa progressive trance scény jako Markus Schulz, Leon Bolier, Arnej, Andy Moor, Estiva, The Blizzard, Pedro del Mar a mnoho dalších.

Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" na labelu Darkpload Deep, Cortex na Seta Labelu a Glasier na Survivor Records. Mezi další produkci patří autorské tracky Snow Crystal, Snow Entropy, Curb, Swingle a Rabbit Hole. Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Seta Label je slovensky-česká značka, která se zaměřuje na práci hudebních producentů, zpěváků, umělců, skladatelů, DJů a promotérů. Vydává zejména deep house, progressive house, techhouse a jejich subžánry. Mezi nejznámější jména na labelu patří Mihai Popoviciu, Kolombo, Evren Ulusoy, Jay Tripwire, Dale Howard, či Peter Makto & Gregory S.