Melodie a dynamika v Beatshare Selection 103

29.08.2020
Poslední díl Beatshare Selection na Beats2Dance radiu táhly tracky Andhim, Lee Burridge, Eelke Klejin, Daniela Neulande a dalších.
Poslední díl Beatshare Selection na Beats2Dance radiu táhly tracky Andhim, Lee Burridge, Eelke Klejin, Daniela Neulande a dalších.

Poslední díl Beatshare Selection na Beats2Dance radiu táhly tracky Andhim, Lee Burridge, Eelke Klejin, Daniela Neulande a dalších.

Set se dostal do Top50 Global Progressive a Global Deep Tech House Chart na Mixcloud.com 

Beatshare Selection 103 si vyslechnete zde

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Mezzanine Hallucination, Curb a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.

https://tomastmx.bandcamp.com/
www.residentadvisor.net/dj/tomastmx
www.instagram.com/djtomastmx/
www.facebook.com/tmxfanpage/
https://soundcloud.com/dj-tmx-1
.