Na Goa otevírají nový poslechový bar JUNA

10.02.2024
Goa India
Goa India

JUNA je nový poslechový prostor s klubovnou v indickém plážovém státě Goa.

Prostor po renovaci z tradičního portugalského bungalovu nabízí venkovní posezení s koktejlovým barem, restauraci, na zakázku postavený soundsystem od Reign Acoustics se sídlem v Dillí a výhled na okolní rýžové pole s palmami. Oddělený vnitřní prostor s kapacitou 100 osob zvaný zvuková místnost má další ozvučení na míru a rotační mixážní pult, hostí DJs a vystoupení.

Od oficiálního otevření začátkem ledna hostil JUNA takové jména jako Chloé Robinson, Kareem Ali, Ayesha a spoustu indických umělců, včetně Chhabb, Anushka a Zokhuma. JUNA si klade za cíl být centrem pro hudební komunitu v Goa ale také z celé Indie, řekl tým pro Resident Advisor.

"V posledních letech se Goa proměnila v dynamické centrum nočního života a pohostinství," řekl spoluzakladatel Munbir Chawla RA. "Když k tomuto posunu došlo, chtěli jsme představit verzi našeho ideálního místa pro setkání s přáteli."

JUNA byla spoluzaložena dvěma místními subjekty: Hideaway Café & Bar a Arcade, kreativní agenturou vedenou zakladateli festivalu Magnetic Fields Chawla a Kunal Lodhia spolu se spolupracovníkem Dame Rynjah.