V Miami se otevírá nový obchod s deskami

29.01.2023
Fruit Fly
Fruit Fly

Nejnovější obchod s deskami v Miami uspořádal 27. ledna slavnostní zahájení.

Fruit fly records je duchovním dítětem biologa a univerzitního lektora Giovanniho Hanny, který byl inspirován k otevření obchodu při studiu doktorátu na ovocné mušky. Ano popis je uletěný stejně jako samotný shop.

"Rozhodl jsem se, když jsem během doktorátu ztratil rozum a protože jsem potřeboval udělat něco jiného, co přinese výsledky," řek Hannal Resident Advisor.

Prodejna se specializuje na vinyl. Nabídka se skládá z desek, které majitelé shromažďovali po celou dekádu.

"Pokud jste ohledně kvality vinylu stejně neurotičtí nebo neurotičtější než já, pak nás spojuje naše ocenění toho, co skvělá kvalitní hudba obnáší, a naše uchovávání této historie na vinylech," řekl.

Audiofil Hanna je velkým fanouškem elektronické hudby od konce 90. let do začátku 21. století. Jako fanoušek Daft Punk vybudoval stálou expozici celého katalogu dua na vinylu.

"Jinde v obchodě jsou vystavena vinylová díla učitelů Daft Punk, včetně Stevieho Wondera, Giorgia Morodera, Chica a Michaela Jacksona," řekl.

Hanna vyrostl na discu z 80. let, arabském jazzu, či dalších žánrech a chce se o svou lásku k hudbě podělit s ostatními.