Nový kurz Conservatorium Haarlem ohlasuje zvučná jména

07.03.2021
Conservatorium Haarlem
Conservatorium Haarlem

Detroit Swindle, Estroe, Joran van Pol a Lars Dales z Detroit Swindle budou lektory nového studijního ročníku.

Conservatorium Haarlem nabízí nové kurzy s předluženým termínem přihlašování do konce března 2021.

Nizozemská instituce Conservatorium Haarlem prodloužila termín zahájení svého přidruženého kurzu elektronické hudby, který začíná v září.

Dvouletý program je zaměřen na producenty a umělce, kteří již pracují v kreativní oblasti a snaží se dosáhnout vyšší úrovně profesionality. Uchazeči mají nyní možnost se přihlásit do konce března.

Učební plán je navržen tak, aby rozvíjel techniku ​​produkce, zvládnutí odborných znalostí ale i komunikační dovednosti. Studenti získají přístup k nejmodernějším zařízením a získají individuální koučování.

"Hudební průmysl je jak náročný, tak plný příležitostí a vyžaduje vedení pro růst z dobrého na vynikající," říká umělecký ředitel Richard Zijlma. "Zveme talenty z celého světa, aby přivedli své různé dovednosti a žánry na Conservatorium Haarlem, aby se jejich umělecká kariéra posunula na další úroveň."

Conservatorium Haarlem, které je považováno za přední holandskou instituci elektronické hudby, bylo založeno jako akademie hudební výchovy v 70. letech a v roce 1985 se transformovalo na konzervatoř. Ukončilo své oddělení klasické hudby a nyní se specializuje na elektroniku, hip-hop, muzikály a pop music.

Stránky konservatoria