Přijďte oslavit vznik Beatshare do klubu

29.05.2019

Beatshare jako nová platforma pro DJe a producenty je na světě. Přijďte to s autory oslavit do pražského Music Club Jilská 22.

13.6. se tam představí parta z komunity Beatshareu - Tomas TMX, Matthew Peterson a Marcel MCX. K mimořádné události přijde zahrát také legenda Techno.cz Myclick aka DJ Face.

Marcel MCX je na scéně více než dvacet let. Od počátku se věnoval zejména progressive soundu, u kterého se postupně propracoval k ambientnějšímu a deepovejšímu zvuku. Dnes lze jeho žánr nazvat pouze electronica. Míchá v něm totiž prvky deep housu, melodic techna, progressive, či ambientu.

Matthew Peterson kombinuje temnou atmosféru s melodickým progresivním trancem, který vás určitě přiměje k pohybu.

Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Dnes hraje zejména deep tech a minimal techno.

Myclick je šéfem portálu Techno.cz. Už téměř třicet let roztáčí exkluzivní placky zejména house žánrů. Od začátku roku 2004 do února roku 2008 dvakrát týdně vysílal na internetovém Radiu Akropolis, od začátku roku 2010 moderuje šestihodinovku Fluffy Clouds na Radiu 1.

Je šéfredaktorem techno.cz a zároveň píše rozsáhlé reporty z navštívených akcí a připravuje pro tento web novinky ze světa taneční hudby. Sám jako DJ vystupuje na předních akcích v celé České republice.


Beatshare@Prague - 13.6.2019


Myclick aka DJ Face/Techno.cz

Tomas TMX

Marcel MCX

Matthew Peterson

start: 20:00, free entry

Music Club Jílská - Jílská 22, 11001 Praha