Progressive, Deeptechhouse a minimal techno v Beatshare Selection

21.08.2020
Relace vysílána na Beats2Dance radiu obsahuje ve svém 102. vydání tracky od Henry Saize, Talal, Axel Bomana, či Greenville Massive. 
Relace vysílána na Beats2Dance radiu obsahuje ve svém 102. vydání tracky od Henry Saize, Talal, Axel Bomana, či Greenville Massive. 

Relace vysílána na Beats2Dance radiu obsahuje ve svém 102. vydání tracky od Henry Saize, Talal, Axel Bomana, či Greenville Massive. 

Beatshare Selection 102 si vyslechnete zde

Set se dostal do Top40 Global Progressive Chart na Mixcloud.com

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Mezzanine Hallucination, Curb a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.

https://tomastmx.bandcamp.com/
www.residentadvisor.net/dj/tomastmx
www.instagram.com/djtomastmx/
www.facebook.com/tmxfanpage/
https://soundcloud.com/dj-tmx-1
.