Speciální edice Beatshare Selection

05.06.2021
Tomas TMX, pip
Tomas TMX, pip

Poslední díl Beatshare Selection na Beats2Dance radia přináší neplánovaný back2back set Tomase TMX s Djem říkajícím si pip.

Dávku čerstvého progressiveu, deep house, tech house, ale i dance, indie a melodic techna reprezentují tracky producentů jako Tim Engelhardt, Qess, Acid Pauli, Moscoman, Stiven Rivic, Rodriguez Jr. a dalších.

Beatshare Selection můžete přehrát na tomto linku

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Snow Crystal, Mezzanine Hallucination, Curb, Swingle a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítích.

Dj s nickem pip je začínajícím talentovaným autorem původem ze slovenských Košic. Charakteristický pro něj je multižánrovost a velká chuť po muzice.

https://tomastmx.bandcamp.com/

www.residentadvisor.net/dj/toastmx

www.instagram.com/djtomastmx/

www.facebook.com/tmxfanpage/

https://www.mixcloud.com/pip/