Svižní Beatshare Selection 67

13.12.2019

Tomas TMX v 67. pokračování relace Beatshare Selection na Beats2Dance radiu představil divočejší tracky na rozhraní žánrů eletronica a minimal techno.

Do výběru se dostaly tracky od producentů jako Sam Shure, John Tejada, Ramon Tapia, či Carlo Lio.

Beatshare Selection 67 vyslechnete zde

Show se dostala do Top 30 Global minimal tech house chart, TOP 40 Global minimal techno chart, TOP 70 Global minimal deep tech house chart na serveru Mixcloud.

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

V začátku své kariéry produkoval desítky akcí na východním Slovensku, kde organizoval například Coldharbour nights, partnerskou akci známého labelu Markusa Schulze.Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep.