Tech house a minimal techno v Beatshare Selection 90

24.05.2020
industrial
industrial

Dynamická epizoda se skládá z tracků od producentů jako Butch, Mathias Kaden, Nic Fanciulli, Matthias Tanzmann, Saison a dalších.

Beatshare Selection 90 si vyslechnete zde

Set se dostal do TOP 40 Global Minimal Techno a TOP 60 Global Deep Tech House Chart na Mixcloud.com 

Beatshare Selection na nizozemském radiu Beats2Dance každý týden představuje to nejlepší ze žánrů jako deep house, progressive house, tech house a minimal techno. První relace byla odvysílána 6.8. 2018.Tomas TMX je DJ a producent s progresivním zázemím. Od roku 2003 hrál na mnoha akcích, nejčastěji v České a Slovenské republice.

V začátku své kariéry produkoval desítky akcí na východním Slovensku, kde organizoval například Coldharbour nights, partnerskou akci známého labelu Markusa Schulze.

Od doby, co se přestěhoval do Prahy, hrál na desítkách akcí ve známých klubech i na open airech. Je také producentem, ve spolupráci s Matthew Petersonem vydal track "Quant" u labelu Darkpload Deep. Mezi další produkci patří autorské tracky Mezzanine Hallucination a Rabbit Hole.

Je autorem projektu Beatshare, který má ambice vytvořit platformu pro producenty z východní a střední Evropy.

Tomase TMX, jeho relaci i projekt Beatshare můžete podpořit dotaci ve fanzoně Mixcloudu a sledováním jeho sociálních sítí.

www.residentadvisor.net/dj/tomastmx

www.instagram.com/djtomastmx/

www.facebook.com/tmxfanpage/

https://soundcloud.com/dj-tmx-1