Tomas TMX: Podpořte techno a opravu Ukrajiny

05.08.2022
Tomas TMX
Tomas TMX

Tomas TMX nahrál techno set, kterým povzbuzuje k podpoře party ukrajinských clubberů. Ti jezdí po zničené Ukrajině a ukazují, jak empatická a humanistická techno scéna je.

Repair.Together tvoří tisíce dobrovolníků, kteří uklízejí trosky zničené infrastruktury po bojích a ruském ostřelování. Jejich činnost můžete podpořit převodem na účet v profilu, anebo alespoň sdílením jejich aktivit.

"Technoparty a zejména rave festivaly byly dříve důležitou součástí našeho životního stylu, takže nám to moc chybí. Chceme se vrátit do normálního života, ale náš normální život je teď dobrovolnictví," řekla Taťána z organizace.

Repair.Together ukazuje, že před hrůzou války není nikdo imunní. A že i v zemi, kterou si všichni spojujeme s otřesnými válečnými záběry, je pořád plno lidí, kteří chtějí žít a ne válčit.


Tomas TMX v namíchaném setu dodržel ducha technařů a tak nahrál říznější techno set kde zní tracky od ambientního ponětí až po minimal. Pomohli k tomu producenti jako Wehbba, Tiga, Christian Nielsen, Lilly Palmer, Jamie Jones a další.