Tomas TMX zahajuje releasem Rabbit Hole nový nezávislý label Beatshare

13.12.2023
Tomas TMX Rabbit Hole
Tomas TMX Rabbit Hole

Rabbit Hole Tomase TMX je prvním releasem Beatshare-u. Label chce dát příležitost nadějným producentům zejména ze střední a východní Evropy.

Track je melodickým nostalgickým minimal technem, který odzrkadluje kořeny Tomase TMX v temných sférách techna a techhhouse-u s melodickými motivy.

Track najdete v našem eshopu (s komponenty pro další produkční užití) nebo zde:

Beatshare je labelem, který muziku distribuuje do více než 150 platforem a eshopů včetně legendárních Beatport, Juno Download ale také Spotify, iTunes, AppleMusic, Deeezer, Nepster, Shazam, či Amazon Music.

Zaměřuje se na vyhledávání nových talentů, zejména ze střední a východní Evropy. Pod značkou Originals prezentuje hlavně Melodic house, techno a progressive house. Pod sub značkou Goodies se těší na vydání jiných žánrů a pod označením Beatshare S nabízí distribuci tracků libovolným nezávislým umělcům.

Chcete spolupracovat? Vaše demo prosím uploadujte na portál Soundcloud jako private track. V nastaveních povolte přímé stahování a link nám pošlete na contact@beatshare.cz V odpovědi vám dáme co nejrychleji vědět, zda bychom na vydání tracku spolupracovali, Děkujeme