Unplugged/House boat U Bukanýra

28.09.2019

Tak jak? Jsou vaše fotky z letošní dovolené bezpečně zálohovány?! Budete je potřebovat... Všechno to zářící sluníčko a všechnu tu letní pohodu už totiž odvál čas a tak si teď s nostalgií sobě vlastní můžete ono sladké nicnedělání přiblížit jen z těchto pestrobarevných obrázků. 

Ano, období temna, plískanic a depresí se s klimatickou hrozbou v zádech kvapem blíží a nikdo (ani ta slavná Greta) s tím nic nenadělá. Každý opravdový clubber tělem i duší však ví, že to jeho kouzelné období právě nastává. Správně, klubová sezona je tu a je opět jen na vás, do kterého místa, kde to opravdu hraje, vás vaše kroky zavedou. A klidně je můžete nasměrovat i k jedné magické řece bez toho, abyste nám snad v nočních hodinách prochladli. Ve čtvrtek 26. října se na House boatu U Bukanýra v rámci párty Unplugged na zdejší palubě zcela určitě zahřejete. Stačí se jen nechat unášet vytříbeným vkusem tria DJs a nic dalšího už neřešit. Žánrová nabídka bude opět velmi pestrá...

O tom se ostatně můžete přesvědčit hned na startu této párty, přičemž výstřel zazní již tradičně ve 22:00. Kormidlo na kapitánském můstku v tu chvíli sevře rezident večírku DJ Face a až do půlnoci se ho nepustí. V praxi to znamená přehlídku nejrůznějších subžánrů elektroniky v přímém přenosu, ať už se bude jednat o down tempo, nu jazz, nu disco, deep house, tech house, techno či acid. Vše je dovoleno a vše se on pokusí smíchat do smysluplného příběhu... Další následovník by to měl ze svého rodného irského města Dingle setsakra daleko, my však máme štěstí, že aktuálně pobývá v Plzni a Česká republika mu přirostla k srdci. Říká si Johnny Fitz, hraje od roku 2004, a s tím stihl logicky nahromadit i množství nejrůznějších černých placek napříč styly. Na Unplugged v ten velký den představí během dalších dvou hodin jak svou jemnější deep house selekci, tak naopak i tu ryze drsnou undergoundovou sbírku a záleží opravdu jen na vás, co vám bude více k chuti... Jednoduše se nechá vést vašimi reakcemi, tak se snažte!

Finálních sto dvacet minut vyfasuje člověk, který si dal se svým projektem Beatshare za cíl spolu propojit producenty a DJe ze střední a východní Evropy skrze sdílení a následné dokončování rozpracovaných projektů. Také on má jako DJ záběr velmi široký a prim budou v tomto případě hrát skladby z oblastí deep house a minimal house/techno. To by bylo, abyste kolem čtvrté neodtančili s úsměvem na rtu a dobrou náladou až ku domovu s touhle nadílkou v zádech...

Názorný příklad, že podzim nemusí být povinně depka, vám byl právě předložen... Teď už se podle toho jen zařiďte a udělejte si v onen inkriminovný den čas, abyste toho nemuseli litovat. I uprostřed týdne si totiž můžete užít pořádný mejdan s těmi, kteří hudbou žijí ve dne v noci. Tak jako vy?!

Techno.cz: "Nemusíte nás jen číst, přijďte nám říct do očí, co máte na srdci!" 

P.S. Další díl párty Unplugged se koná 28. listopadu a tentokrát vám zahrají DJs: Face (techno.cz), Zjook a Uptimist.