V Berlíně vznikl sharing nástrojů Synth Swap

22.08.2023
Synth Swap
Synth Swap

Komunitní tržiště umožňuje uživatelům navzájem si půjčovat hudební nástroje.

Platforma umožňuje pronajmout si řadu syntezátorů a hudebního vybavení od jiných uživatelů. Prostřednictvím služby můžete také zapůjčit své vybavení a účtovat si poplatek.

Pronájmy mohou být na libovolně dlouhou nebo krátkou dobu a služba může pojistit veškeré vybavení, které je pronajaté. Platforma si bere 25 procent z nájemného; vlastníci syntezátorů si ponechávají 75 procent. Tým Synth Swap vyřizuje vyzvednutí a doručení také osobně, aby se mohl seznámit se svými uživateli.

Služba je v současné době dostupná pouze pro lidi v Berlíně, ale v budoucnu nevylučuje, že se tato myšlenka rozšíří do dalších měst.

V době uvedení na trh má Synth Swap slušný výběr nových syntezátorů, bicích automatů, DJ vybavení, FX boxů a modulárního vybavení, včetně kompletního systému Make Noise Black & Gold Shared System, Vintage syntezátory včetně Roland Jupiter 6, Juno 6 a JX-3P plus Fender Rhodes '73 Mark II budou na webu dostupné brzy.

"Myšlenka je mít k dispozici širokou škálu nástrojů a vybavení, od cenově dostupných syntezátorů až po vintage rarity," řekl zakladatel Miikka Paakkinen Resident Advisor.

Link na službu