V Kansas City otevírají nový klub In The Lowest Ferns

03.02.2024
The Lowest Ferns
The Lowest Ferns

Nový klub In The Lowest Ferns otevírají v destinaci divokého Kansas City, které nyní překypuje hipster kulturou.

"Chtěli jsme vytvořit živý, dýchající prostor, kam by se lidé mohli vrátit jako domů," řekl spoluzakladatel Austin Goldberg.

In The Lowest Ferns, který představili v polovině ledna, sídlí v historické přístavbě budovy Crane ve čtvrti West Bottoms. Prostor pro 100 lidí, který otevřou každý pátek a sobotu od 19:00 do 1:30, používá systém Danley Sound Labs, stage pro DJe je vybudován na míru a taneční parket je obklopený interiérem industriální zahrady či vintage posezením.

"In The Lowest Ferns je náš první stálý prostor, který nabízí celý rozsah našich služeb od počátečního koncepčního designu po interiérový design, styling, zakázkové sestavení a branding," řekl spoluzakladatel Jason Eubanks.

Věrni hlubokým hudebním kořenům Kansas City se program zaměří na místní a mezinárodní talenty, od živých jazzových hudebníků po undergroundové elektronické umělce. NOMADA, místní umělecká a zábavní organizace stojící za In The Lowest Ferns, má také v úmyslu pořádat mimoklubové akce, včetně zvukových koupelí, extatického tance, otevřených panelů, večírků a soukromých akcí.

Dříve tým NOMADA – jehož součástí je také Dante Walton – provozoval párty sérii nazvanou BARRACA 49, pravidelný hifi zvukový tábor umístěn uvnitř vojenského stanu ze 70. let v okrese Crossroads District. Spolupracovali také s A$AP Rockym na jeho hudebním videu "RIOT (Rowdy Pipe'n)", natočeném letos v létě v Kansas City.